Gra profilaktyczna

Moja bohaterka gra – diagnostyczna

Start-up

Uruchomiliśmy współpracę pomiędzy specjalistami z zakresu informatyki, sztucznej inteligencji i psychologii w celu pomocy młodzież podczas kryzysu dojrzewania. Efektem jest propozycja gry jako narzędzia diagnostycznego wykrywającego predyspozycje w kierunku zaburzeń jedzenia dla psychologów i pedagogów oraz rodziców .

Cele i koncepcja projektu

Według badań tylko 1% osób w populacji jest leczonych na zaburzenia jedzenia, 10% jest chorych a 33% ma objawy subkliniczne. Rozwinięcie się choroby oznacza długotrwałe i obciążenie dla rodziny.

Dlatego oferujemy grę w formie popularnej dla dzieci i młodzieży przez to chętnie uczestniczącej w niej. W mniejszym stopniu skupiamy się na kompetencjach słownych w obszarze ego a bardziej na pracach naukowych z zakresu psychoneurologii. Odwołujemy się do teorii temperamentu i biologicznych podstaw do tworzenia indywidualnych cech. Ważną jest dla nas koncepcja koloru i kształtów jako źródła wiedzy o zmianach psychicznych potwierdzona na dużych grupach osób chorujących na zaburzenia psychosomatyczne np. stany przedzawałowe.

Zadzwoń

531 497 008

Zainteresowany współpracą?