O nas

Nasza historia

Balansujemy tak aby biznes służył wiedzy – i na odwrót. Poszukujemy kreatywnych osobowości pełnych nieszablonowego myślenia, inspirującego innych do podjęcia ryzyka wspólnej zespołowej pracy przy niezwykłych zadaniach. Nasz zespół posiada ponad wieloletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji komputerowych w opiece zdrowotnej. Wiedza AI to podstawa funkcjonowania w dzisiejszym środowisku medycznym, a także dodatkowa pomoc w dotarciu do pacjenta.

Wartości

Naszą pracę kształtują wartości

01.

Prawdą o człowieku jest tylko ta wiedza, która czyni cierpienie znośnym i rozwojowym dla niego. Świat bez cierpienia nie istniej ale ono może nadać sens naszemu życiu lub je zniszczyć.

02.

Ważniejsze od wiedzy jest odczucie drugiego człowieka. Technologie powinny nam uświadamiać naszą skłonność do samotności a nie ją wzmacniać.

03.

Mądrość różni się od wiedzy tym, że opiera się na osobistym doświadczeniu i kontakcie. Nauczmy się przekazywać doświadczenie a nie twórzmy konfliktów międzypokoleniowych.

04.

Nowe technologie powinny wzmacniać nasze relacje międzyludzkie a nie tworzyć nowy rodzaj cierpienia. Samotność technologiczną i instrumentalne traktowanie bliskich.

Zadzwoń

531 497 008

Zainteresowany współpracą?